Na https://github.com/intraworlds/workshop-php přibyly příklady z workshopu a také okomentovaný kód z live-codingu. V README naleznete zajímavé zdroje k PHP. Díky a uvidíme se na dalším workshopu.

 

PHP nemá nejlepší pověst, jak je tedy možné, že jde o jeden z nejoblíbenějších jazyků pro tvorbu webových aplikací? Poslední verze PHP7 přinesla, kromě razantního zvýšení výkonu, spoustu nových funkcí. Přijďte a prozkoumejte s námi dobré i špatné vlastnosti moderního PHP. Po workshopu bude následovat diskuze. Pokud dáváte přednost node.js nebo Javě, rádi si s Vámi porovnáme zkušenosti a poznatky.
 
Doporučujeme přinést si na workshop počítač s nainstalovaným PHP 7.2 (například přes Docker – viz náš předchozí workshop).
 
Prvních deset z Vás, kteří se pustí do boje se zadáním a pokoří ho, zveme během workshopu na večeři a drinky.
Dejte o sobě vědět přímo na githubu.
Dotazy a připomínky posílejte na workshop@intraworlds.com.
 
Vstupné se neplatí. Těšíme se na Vás!
 

 


Zajímají vás nové technologie a chtěli byste vědět víc o jejich využití v praxi?
 

Zkusit s nimi začít pracovat, cestou dostat pár rad jak na to a nakonec slyšet úskalí a šedé zóny, na které jsme cestou narazili my?
My vám dáme zadání, vy nám zkusíte poslat výsledek svého snažení. Bez známkování, za to s konkrétním feedbackem a ukázkou realizace podle nás.
Každou poslední středu v měsíci pořádáme otevřená setkání programátorů a IT nadšenců. Vždy na jiné téma. S občerstvením a bez vstupného!
Zpracování zadání NENÍ podmínkou účasti. Jedinou podmínkou je zájem o dané téma.

 

Zadání (v pdf) najdete zde. Své práce posílejte na workshop@intraworlds.com.