Jsme dceřinou společností německé mateřské firmy IntraWorlds GmbH, která je předním poskytovatelem softwaru v oblasti hledání talentů. Fungujeme jako jediné vývojové centrum naší firmy. V Plzni je nás 25-30 a vyvíjíme tu již od roku 2008. Snažíme se o progresivní vývoj v souladu s aktuálními webovými standardy. Používáme nejnovější technologie – Docker, MongoDB, Elasticsearch, Vue.js, Webpack, RabbitMQ, Gitlab. Agilní metodiky jsou denní součástí naší práce.


PHP developer

 

Hledáme k nám do IntraWorlds vývojáře.

 

Nechceme Tě lákat na kafe zdarma, Agile nebo flexibilní pracovní dobu. To má každý. Myslíme si, že tohle jsou hlavní důvody, proč se Ti u nás bude líbit:

  • Naučíš se robustní architekturu, protože děláme na opravdu velké webové aplikaci.
  • Používáme nejnovější technologie, všechny knihovny často aktualizujeme. Máme hodně prostoru pro refaktoring a neustálé posouvání celého stacku dopředu.
  • Budeš se vzdělávat na konferencích a oceníme, když budeš přicházet s vlastními nápady. Na to dostaneš spoustu času.
  • Nejsme a nikdy nebudeme korporát. Nemusíš se bát složitých schvalovacích procesů nebo jiné byrokracie.
  • Nejednáme tady se zákazníky, proto si fotbálek v kanceláři zahrajeme klidně v pantoflích a kraťasech.

 

Co od Tebe očekáváme:

  • Máš nadšení pro práci v týmu a bude nás bavit s tebou pracovat. Máme tu dobře fungující tým vývojářů a testerů a fajn parta je pro nás vším.
  • Jsi dobrý programátor nebo si věříš, že se jím staneš. Práce u nás je často výzva.
  • Těšíš se na technologie z našeho stacku: PHP 7.3, Docker, PHPUnit, MySQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch, RabbitMQ.

 

V závislosti na tom, kolik máš zkušeností, Ti nabízíme mzdu v rozmezí 40000 – 80000 . Pokud máš zájem, domluvíme se na nezávazném posezení u kafe, kde Ti povíme spoustu dalších informací o naší firmě a zároveň se rádi dozvíme i něco o Tobě.

Ozvi se nám na plzen@intraworlds.com nebo na +420 705 107 817.


Souhlasím s tím, že IntraWorlds s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.