Jezdíme na kole, běháme nebo to spojíme a je z toho jízda na koloběžkách … jsme KOLOBĚHNY!

 


 

Na kole kolem Plzně

14.10.2019

Datum tomu sice nenaznačoval, ale léto se k nám na pár dní vrátilo. Abychom si ho pořádně užili, vyjeli jsme ještě jednou (snad ne naposledy) na kole. Z Belánky k Dejvovi, kde proběhla porada o přesné trase. Bohužel jsme se nevyhnuli výjezdu na Homolku, ale všichni bez ztráty květinky. Z Koterova ke Stavebním strojům, kde jsme přišli o prvního odpadlíka. Náhradník se přidal u Boleváku, ale chvilku na to odpadl další člen. Bylo tedy třeba další posily a pro tu se jelo přes Radčice a Křimice na novou hospodu. Není divu, že domů jsme se dostali až za tmy. Ale stálo to za to!

 


 

Rychlý jako vítr

7.9.2019 se v Plasích konal už 12. ročník Baroko Maratonu. Hofi zvolil variantu půlmaraton a to se vyplatilo. Měl natrénováno a ani ranní déšť ho nezpomalil. A jak to dopadlo? Fotky mluví za vše – takhle předběhl všechny až na jednoho a skončil na bedně! Nádherné 2. místo, moc gratulujeme!

 

 

 


Praha – Plzeň aneb od koně až domů

Tentokrát se opravdu sedm statečných sešlo v neděli 18.8.2019 v Praze u koně. Všichni naskočili do sedel a cválali navzdory horku a silnému protivětru až domů, do Plzně. (Do Podolí ne, ale do Lékárny dost možná ano. 😁)

120 km za 5,5 hodiny, průměrná rychlost 21,5 km/h.

 

 


 

Běháme lesy

Neodradila ho ani firemní oslava předchozí den, ani horké počasí. Šel do toho po hlavě a makal. Hofi se 20.7.2019 na 22km běhu po brdských lesích umístil na krásném 12. místě.

 

 


Červen v sedle

Skupina nejmenovaných IW cyklobláznů v červnu šlápla do pedálů a zcela dobrovolně potrápila svá lýtka.

  • 2.6.2019 České Budějovice – Plzeň (cca 160 km)
  • 14.-15.6.2019 Plzeň – Hojsova Stráž – Plzeň aneb na teambuilding a zpět (cca 2 x 80 km)
  • 22.6.2019 Krajský cyklo FANATIK (cca 120 km)

Všichni přežili a vrátili se do práce vždy v plné síle!

 


 

To by nebylo, aby se nejelo do Křimic

 

7.6.2019

 


 

Do práce na kole 2019

I když byl květen chladný a deštivý, Sací tým ani Slečinky nejsou žádné slečinky a poctivě jezdili, běhali a koloběhali do práce na kole. Celkem 7, pardon, 10 statečných se tak mohlo pochlubit krásným 3. místem v soutěži Cyklozaměstnavatel roku.

 


 

Do Křimic na pstruhy

 

 

17.9.2018

 


 

Zase ty Křimice

25.4.2018

 


 

Do práce na kole 2017

I letos se do soutěže zapojilo 12 cyklonadšenců z našich řad.

 


Cestou necestou

20.6.2016 vyrážíme směr Štruncáky – Škoda park – Meditační zahrada – Nová Hospoda – Křimice. Střídáme všechny možné povrchy a polykáme kilometry. V Křimicích před mostem nás ale svede vůně uzených klobásek a tak zastavujeme. Doplňujeme tekutiny a energii a rozhodujeme se zda vyrazíme ještě do Malesic. Po krátké debatě znovu vyrážíme, sympatickou polňačkou směr Malesice. Je to kousíček a tak za několik minut již sedíme v Malesickém Dvoře. Kolem půl deváté se zvedáme a míříme zpět do Plzně nejkratší cestou po cyklostezkách kolem Křimic a Radčic. Celkový účet je cca 40 pohodových kilometrů.


1. výlet IW Koloběhny

Tak tohle byl první výlet, kdy jsme se konečně potkali ve větším počtu než dva a vyrazili jsme si dát pivko na Ranč u Šídlováku. Projeli jsme se kolem rybníků až na Kameňák a dále do lesů pod Krkavec. Vyzkoušeli všechny typy povrchů a po příjemné projížďce jsme se odměnili oroseným mokem na Šídlováku.


Cyklozaměstnavatel roku 2016

Soutěže Do práce na kole, která se koná každý rok v měsíci květnu jsme se zúčastnili již třetím rokem. Sestavili jsme čtyři týmy s celkovým počtem 15-ti zaměstnanců. Letošní novinkou této soutěže bylo zapojení také chodců, běžců a bruslařů a ti se mezi námi našli :-).

Při vyhlášení plzeňských výsledků kampaně DO PRÁCE NA KOLE jsme získali titul Cyklozaměstnavatel roku 2016 a odnesli jsme si krásné 3. místo.

Těšíme se na příští rok až rozjedeme opět náš pracovní kolektiv!