rehire

Náš produkt

Vyvíjíme a provozujeme webovou a mobilní aplikaci nabízející našim klientům pomocnou ruku v oblastech Talent Sourcing, Talent Relationship Management, Active Recruiting. Bitva o talenty mezi velkými společnostmi je v plném proudu, získat správné lidi na správné pozice je stále těžší. A právě zde přináší náš produkt nezanedbatelnou konkurenční výhodu.

agile

Agilní vývoj

Agilní metodiky používáme, protože jim věříme. Dlouhodobě se na ně spoléháme na všech úrovních vývoje. Od product a project managementu, přes analýzu, vývojové týmy a testování až po configuration management. Planning poker, párové programování, test-driven development, deploy early, coding standards, continuous integration – to vše u nás najdete.

platform

OpenSource

OpenSource je integrální součástí naší firmy. Celé naše produkční prostředí spoléhá na RedHat, MySQL, Puppet. Všichni naši vývojáři pracují s GNU/Linuxem v kombinaci s Eclipse/Netbeans (samozřejmě nepovinně, každý si může vybrat OS dle vlastních preferencí). Technologickým jádrem našeho produktu jsou open source platformy. Bez open source by to u nás prostě nešlo. I z toho důvodu připravujeme převod některých našich řešení pod open source licenci.

technology

Technologie

Náš produkt má již dlouhou historii – s vývojem se začalo před více než deseti lety. Technologicky se jedná o LAMP aplikaci, postavenou nad ZF. Vývoj se nedá zastavit, v poslední době tedy přecházíme na Backbone v kombinaci s jQuery a jQuery mobile. Využiváme Rest API, budujeme distribuovanou architekturu postavenou nad RabbitMQ, experimentujeme s grafovými a schemaless databázemi. SASS, Bootstrap, CSS3 nám nejsou cizí.

Pokud chcete pracovat na enterprise PHP produktu 21. století, přidejte se k nám.